2025-yil 18-aprel kuni “Matematika va axborot texnologiyalari fanlari integratsiyasida yangi metodlar va innovatsiyalar” mavzusida xalqaro ilmiy-nazariy anjuman oʻtkazilishi rejalashtirilgan. Konferentsiya oliy ta’lim tizimida tahsil olayotgan iqtidorli yoshlarni qо‘llab-quvvatlash va ularni xalqaro integratsion jarayonlarda ishtirokini faollashtirish orqali matematika va axborot texnologiyalari fanlari integratsiyasida yangi metodlar va innovatsiyalarni jariy etishni ta’minlashdan iborat. Ilmiy-tadqiqot ishlarini olib borayotgan iqtidorli yoshlarning innovatsion g‘oyalari va ishlanmalarini tahlil qilish, baholash va rag‘batlantirishga bag’ishlanadi.
Taklif etilgan ma'ruzachilar
Dunyo bo'ylab 14 mamlakatdan ma'ruzachilar
Pedagogika va ilmiy tadqiqotlarda yetakchi bo’lgan bizning taklif etilgan ma’ruzachilarimiz bilan tanishing.
Tashkiliy qo'mita
Jamoa bilan tanishing
Raqamli arxiv – bu kelajak. Biz qog’oz saqlashingiz uchun zarur bo’lgan tajriba va asosni taqdim etamiz.
Dastur
Dastur bilan tanishing
Bizning ixtisoslashgan xodimlarimiz sizning barcha ma’muriy xizmatlaringizga g’amxo’rlik qilishlariga ruxsat bering.
Join Us at Dynamics Days Central Asia and Caucasus!
Don’t miss out on this incredible opportunity to be part of a transformative scientific journey.
Ro‘yxatdan o‘tish
——— – Ishtirokchilarimiz fikrlari – ———–
Markaziy Osiyo va Kavkaz Dynamics Days ilmiy almashinuv uchun ajoyib platformadir. Buxoroda boʻlib oʻtgan konferensiya ilgʻor izlanishlar va madaniy singdirishning ajoyib uygʻunligi boʻldi. Men yangi tushunchalar va qimmatli aloqalar bilan ketdim.
Dr. Simona Watt
Fizik
Markaziy Osiyo va Kavkaz Dynamics Days dinamik tizimlar sohasidagi har bir kishi uchun majburiy tashrifdir. Tashkilot yuqori darajali edi va tarmoq imkoniyatlari bebaho edi.

Skip to main content Skip to search
An international scientific and theoretical conference on the topic “New methods and innovations in the integration of mathematics and information technology” is planned to be held on April 18, 2025. The conference aims to support talented young people studying in the higher education system and ensure the implementation of new methods and innovations in the integration of mathematics and information technology by activating their participation in international integration processes. It will be devoted to analyzing, evaluating and encouraging innovative ideas and developments of talented young people conducting scientific research.
Invited Speakers
Speakers from 14 countries world wide
In over 14 countries world wide and with over 200 employees we truly cover all aspects of your business, let us bring you back the joy to your work
Organizing Committee
Get familiar with team
Digital archiving is the future. We provide the necessary expertise and framework for it a swell as physical space for your paper storage.
Program
Get familiar with program
Let our dedicated staff take care of al your administrative services. Paperwork, contracts, legal,… we take care of all the boring things.
Join Us at Dynamics Days Central Asia and Caucasus!
Don’t miss out on this incredible opportunity to be part of a transformative scientific journey.
Registration
——— – What Our Participants Say – ———–
Dynamics Days Central Asia and Caucasus is a remarkable platform for scientific exchange. The conference in Bukhara was a perfect blend of cutting-edge research and cultural immersion. I left with new insights and valuable connections.
Dr. Simona Watt
Physicist
Dynamics Days Central Asia and Caucasus is a must-attend for anyone in the field of dynamic systems. The organization was top-notch, and the networking opportunities were invaluable.